کاربری
کاربر گرامی به انجمن طوطی کوچولوی من خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: جوجه کشی

Junior Member
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 1 بار در 1 پست

جوجه کشی

ضمن سلام وخسته نباشید من یک جفت عروس هلندی دارم که تاحالا دوبار تخم کرده ولی تخمش جوجه نشده جفت گیری هم دارن میشه منو راهنمایی کنین؟

2. کاربر مقابل پست Nb.nb عزیز را پسندیده است:

ReZa ArViD (12-23-2016)

Administrator
    پسندیده
    77
    مورد پسند : 54 بار در 35 پست
    نوشته اصلی توسط Nb.nb نمایش پست اصلی
    ضمن سلام وخسته نباشید من یک جفت عروس هلندی دارم که تاحالا دوبار تخم کرده ولی تخمش جوجه نشده جفت گیری هم دارن میشه منو راهنمایی کنین؟
    سلام دوست عزیز
    شما اول باید شرایط ایده عال رو برای جفت گیری و تخم گزاری و تبدیل تخم به جوجه براشون فراهم کنین . دما از ۲۸تا۳۰ درجه رطوبت ۴۰ خوبه حالا اگه داخل منزل هست ۳۰ تا ۴۰ از الان شما به مدت ۲۰*روز لونه رو بردارین و مولتی ویتامین ad3eتهیه کنین و ۵ روز اول هر روز و بعدش هفته ای ۲ روز بهشون بدید در کنارش کف دریا حتما در دسترشون باشه و مولتی ویتامین گسترده حاوی کلسیم . امینو اسید . مینرال . و املاه معدنی تهیه کنین از داروخانه دامپزشکی و از نظر تغذیه هم* تقویتشون کنین هفته ای دو بار تخم مرغ آب پز سفیده و پو ستش . هفته ای ۲تا۳ بار گندم خیس کرده بهمراه هویج رنده کرده که آبش رو گرفته باشین . هفته ای ۱ بار ۷ تخم
    و با شروع اولین تخم کلیه مولتی ویتامین ها قطع میشه و در روز یکم کاهو بهشون میدید که دوباره مست نشن . و داخل دان کمی تخم منداب اضافه میکنین که روده ها کمی روان شود . ایشالا که موفق میشین
    من از روییدن خار سر دیوار دانستم که ناکس ، کس نمیگردد ازین بالا نشینی ها